1) а)х*7.3=29.2 б)(х+1.6)*1.5=246.9 2)з якою швидкістю їхав автобус якщо за 1.5 годин він проїхфв

73.5км 3)катер ішов за течією 102.96км і проти течії 132.76км. Який час пройшов катер,якщо влосна швидкість катера 38км/год,а швидкість течії 1.6 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Скляревский Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)

а) x·7,3=29,2; x=292/73=4

б) (x+1,6)·1,5=246,9; x=2469/15 -1,6=164,6-1,6=163

2) Скорость автобуса:

73,5/1,5=49 км/ч

3) Время, за которое прошел катер:

102,96/(38+1,6) +132,76/(38-1,6)=1029,6/396 +1327,6/364=13/5 +3319/910=(2366+3319)/910=5685/910=1137/182=6 45/182 ч