На двох складах заготовлено 7528 м³ дров. Коли з одного складу перевезли на другий 240 м³ дров, то

на першому складі залишилося на 358 м більше, і ніж на другому. Скільки було дров спочатку на кожному складі?? срочно діями!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Броев Тамо.

Пусть х м³ дров было на первом складе, тогда (7528 - х) м³ дров было на втором складе. Уравнение:

х - 240 = 7528 - х + 240 + 358

х + х = 8126 + 240

2х = 8366

х = 8366 : 2

х = 4183 (м³) - было на первом складе

7528 - 4183 = 3345 (м³) - было на втором складе

Вiдповiдь: 4183 м³ i 3345 м³.