Відстань між двома містами 552 км. О 9 :25 ранку з цих міст назустріч один одному виїхали

вантажівка та легковий автомобіль .Вони зустрілися о 12:25 хв. Знайдіть швидкість легкової машини ,якщо швидкість вантажівки дорівнює 56 км/ год.

Ответы на вопрос

Отвечает Чорна Марина.

Ответ:

128 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 12 год 25 хв - 9 год 25 хв = 3 (год) - час, який проїхали автомобілі до моменту зустрічи.

2) 56*3=168 (км) - відстань, яку проїхала вантажівка до зустрічи.

3) 552-168=384 (км) - відстань, яку проїхала легкова машина до зустрічи.

4) 384/3=128 (км/год) - швидкість легкової машини.