Розв'яжіть рівняння і з десяткового дробу перетворіть у простий.(х+7,2)-4 1/2=6 9/20 дам 10 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Белько Илья.

Ответ:

х+7 1/5-4 1/2=129/20

х+3 1/5-1/2=129/20

х+16/5-1/2=129/20

х+(32-5)/10=129/20

х+27/10=129/20

х= 129/20-27/20

х= (129-27×2)/20

х= (129-54)/20

х= 75/20

х=15/4

х=3 3/4 (или х=3,75)

Пошаговое объяснение: