Автомобиль жүруге тиісті қашықтықтың -ін жүргенде, жолдыңортасына дейін 56,2 км қалды. Автомобиль

неше километр жолжүруге тиісті?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никликина Анастасия.

Ответ:

13/56,2=3/1+56 10/2=3/10+56 1/2=5 60/12*5 60/12=337,2 км

Пошаговое объяснение: