1.Есепті шығар. Теміржол салушылар бірінші күні 720 километр жол төседі, бұл екінші күнгіден 3

есе ұзын, ал үшінші күні осы екі күнде салынған жолдың екіден бір бөлігіндей жол төседі. Теміржолшылар үш күнде қанша километр жол төседі?Көмектесесиндер ме!Өтінемін,Дұрыс жауап жазып пж

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилишина Карина.

Ответ:

1 күн=720км

2күн=3есе аз

720/3=240км

2күн=240км

720+240=960

3күн=960/2=480км

Жауап=720+480+240=1440км

Пошаговое объяснение: