Автобус бірінші сағатта барлық жолдың 40%-ін жүргенде, тағы да жүруге тиісті 102 км жол қалды.

Барлық жолдың ұзындығы неше километр? ПоМоГиТе ПоЖаЛуЙсТа СрОкА СдАчИ дО 14:00

Ответы на вопрос

Отвечает Безвестных Софья.

Ответ

170км

Пошаговое объяснение:

102км-60%

х км-40%

х=102*40/60=68км

102+68=170км

Отвечает Дунец Лиза.

Ответ:

мне тоже помогитеее пожалуйста