За три дні зібрали 324 ц цукрових Буряків.за перший день було зібрано 108 ц що на 13 ц більше ніж

за другий скільки буряків було зібрано за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Пищаев Глеб.

Ответ:

121 ц буряків  зібрали за третій день

Пошаговое объяснение:

1)108-13=95 (ц) - зібрали за другий день;

2)324-(108+95)=121 (ц) - зібрали за третій день