екі ауылдан бір біріне қарама қарсы шыққан екі ат арбаның біреуі 11км/сағ жылдамдықпен 2сағат,ал

екіншісі 10км/сағ жылдамдықпен 3сағат жүрді.екі ауылдың арақашықтығы қандай?

Ответы на вопрос

Отвечает Рева Виктория.
S=11*2+3*10=22+30=52км