Знайдіть суму чисел а і b, якщо многочлен X^2 + ax +b можно подати у вигляді (х-1)(х+2)


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Надежда.

Ответ:

(х-1)(х+2)=х²+2х-х-2=х²+х-2

а=1, в=-2    а+в=1-2=-1

Пошаговое объяснение: