Знайдіть периметр трикутника якщо одна сторона 9см.друга6см. а третя менша за суму перших двох на

8см

Ответы на вопрос

Отвечает Крисанова Рита.

9 см. - одна сторона трикутника, за умовою задачі.

6 см. -  друга сторона трикутника.

9 + 6 = 15 (см.) - сума довжин першої та другої сторін трикутника, із умови задачі.

15 - 8 = 7 (см.) - третя сторона трикутника, яка менша за суму перших двох сторін на 8 см., за умовою задачі.

Тоді:

Р = 9 + 6 + 7 = 22 (см.) - периметр трикутника.

Відповідь: 22 см.