Знайдіть площу ромба,сторона якого дорівнює 6 см , а кут 120° Відповіді: А)18√3 см² Б)18√2 см²

В)18 см² Г)36 см² Розпишіть пж

Ответы на вопрос

Отвечает Тараканов Алексей.

Ответ:

Площа ромба: А)18√3 см²

Пошаговое объяснение:

Знайдіть площу ромба,сторона якого дорівнює 6 см , а кут 120°

  • Ромб — це паралелограм, у якого всі сторони рівні.

Оскільки ромб є паралелограмом, він має всі властивості паралелограма. Нам знадобляться наступні:

1. Протилежні сторони ромба рівні: АВ=ВС=СD=AD

2.Сума кутів, прилеглих до однієї сторони ромба, дорівнює 180°: ∠A+∠B=180°

Дано: ABCD - ромб, АВ=ВС=СD=AD=6 см, ∠В=120°

Знайти: S( ABCD ) - ?

РІШЕННЯ

  • Площа ромба дорівнює добутку квадрату довжини його сторони і синуса кута між сторонами ромба.

\boxed{\bf S=a^{2} \cdot sin\alpha}

Так як завжди легше мати справу з гострим кутом, то знайдемо гострий кут А:

∠А=180°-∠В=180°-120°=60° - за властивістю ромба.

Знаходимо площу ABCD:

S_{ABCD}=AB^{2} \cdot sin\angle A = 6^{2} \cdot sin60^\circ=36 \cdot\dfrac{\sqrt{3} }{2} =18\sqrt{3} см²

#SPJ5