У саду зібрали 100 кг слив і поклали їх у три корзину. У першу корзину поклали на 40% більше, ніж у

другу, а в третю на 15 кг більше, ніж у другу. Скільки кг слив поклали в кожну корзину?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Никита.
Нехай в другу корзину поклали х кг, тоді в першу 1,4х кг, а в третю х+15 кг.
1,4х + х + х+15=100
3,4х=85
х=25
В другу корзину поклали 25 кг, в першу 1,4*25=35 кг, в третю 25+15=40 кг.