срочно задачу решить За перший день туристи пройшли 0,2 маршруту. За дригий день вони подолали

вiдстань 20км, а за третiй день закiнчили маршрут пройшовши ще 16 км. Яка довжина маршруту?

Ответы на вопрос

Отвечает Травкина Виктория.
20+16=36 км
1-0,2=0,8
36 - 0,8
х - 1
х=36*1/0,8
х=45 км довжина