Кинотеатрда күндіз 4 сеанс және кешке 3 сеанс кино болады.Күндізгі әр сеансы на 100 билеттен ал

кешкі әр сеансқа одан 100 билет артық сатылады. 1 күнде неше билет сатылады

Ответы на вопрос

Отвечает Горина Настя.
Күндізгі сеанс 4×100=400
кешкі сеанс 3×(100+100)=600
барлығы: 400+600=1000билет