Кинотеатрда күндіз 4 сеанс және кеште 3 сеанс кино болады. күндізгі әр сеансқа 100 билет, ал кешкі

әр сеансқа одан 100 билет артық сатылды. бір күнде неше билет сатылды?

Ответы на вопрос

Отвечает Ханская Дина.
100*2=200
100*4=400
200*3=600
400+600=1000