Використовуючи всі числа 1, 2, 4, 7 по одному разу за допомогою операцій додавання, віднімання,

множення, поділу і зведення в ступінь складіть вираз 100.

Ответы на вопрос

Отвечает Суслина Аришка.

Ответ:

(4+7-1)^2=100

Пошаговое объяснение:

(4+7-1)^2=10^2=100

Отвечает Vitiv Sofia.

Ответ:

(4+7-1)^2=100

Пошаговое объяснение:

(4+7-1^2=10^2=100