шурік разом з муриком за 3 години збирають 45 кг яблук. Мурік, працюючи самостійно, за 2 години

збирає 16 яблук. Скільки яблук збире Шурік за 3 години, якщо буде працюівати один

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Лена.
Шурик х                         3*7=21             
мурик у                         2у=16      у=16/2    у=8 за 1 час

3*(х+у)=45  за 3 часа
х+у=15 за 1 час
х+8=15
х=15-8
х=7
ответ шурик 3*7=21яблока за 3 часа