Знайдіть невідомий член пропорцій x÷ 8=1,5÷2​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Миша.

Дана пропорція:

\frac{x}{8} =\frac{1.5}{2}

Щоб знайти невідомий член, треба помножити хрест на хрест та вирішити:

x * 2 = 8 * 1.5\\2x=12\\x=6