Як розв'язати цю задачу?? AB:ВС:AC=2:4:6 AS-?,на 8 см б чим AB AB-? P-?


Ответы на вопрос

Отвечает Лейко Олег.
АВ=2х,ВС=4х АС=6х
6х-2х=8
4х=8
х=2
АВ=4,ВС=8,АС=12
Р=4+8+12=24см