У ребусі одинакові цифри замінені одинаковими буквами, а різні- різними. яка цифра замінена буквою

х? x+x+yy=zzz

Ответы на вопрос

Отвечает Липовой Андрей.
X+x+yy=zzz2х +yy=zzz
Припустимо, що y = 9, а z=1,тоді 
2х + 99 =1112х =111-99
2х=12
х=12/2
х=6

Відповідь: Х=6, при y = 9, а z=1