однакові цифри зашифровані однаковими буквами,а різні цифри різними буквами.Розшифруй приклад.

Спробуй знайти різні варіанти.AБ+БА=НН

Ответы на вопрос

Отвечает Тарышев Максим.
12+21=33
23+32=55
33+43=77
45+54=99