Три бригади трактористів зорали 3542,58 га землі.Перша бригада зорала 1573,24 га, а третя- на

242,34 га менше.Скільки гектарів землі зорала друга бригада?

Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Максим.
Первая бригада - 1573,24 га
Вторая бригада - ?
Третья бригада - (1573,24 - 242,34) га
Три бригады вместе - 3542,58 га

1) 1573,24 - 242,34 = 1330,9 (га) - столько земли вспахала третья бригада трактористов;
2) 1573,24 + 1330,9 = 2904,14 (га) - столько земли вспахали первая и третья бригады вместе;
3) 3542,58 - 2904,14 = 638,44 (га) - столько земли вспахала вторая бригада трактористов.
Выражение: 3542,58 - (1573,24 + 1573,24 - 242,34) = 638,44
Вiдповiдь: друга бригада зорала 638,44 гектарiв землi.