Периметр прямокутника = 2 2/3 см. Знайдіть площу, якщо одна сторона = 5/6 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко София.
Р=(а+в)*2=2 2/3
8/3=(5/6+в)*2
8/3=5/3+2в
2в=8/3-5/3=3/3=1
в=1/2см
площад=0,5*5/6=5/12 см²