До млина привезли 58 мішків пшениці й 38 мішків жита. Пшениці привезли на 16 ц більше, ніж жита.

Скільки окремо кілограмів жита і пшениці завезено, якщо мішки із зерном мали однакоову масу?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабаканова Жарыкай.
16ц=1600кг
1)58-38=20 мешков пшеницы привезли больше
2)1600:20=80 кг масса одного мешка
3)80*58=4640 кг пшеницы
4)80*38=3040 кг жита
======================