Автомобіль їхав 2 год зі швидкистю 66км/год.Після цього йому залишилося проїхати відстань у 3 рази

більшу,ніж та,що він уже проїхав.Яку відстань мав проїхати автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Троїцький Артемий.

2*66=132(км) проїхав

132*3=396(км) залишилося проїхати

396+132=528(км) мав проїхати

Відповідь:528 км