Автомобіль їхав 2 год зі швидкістю 66км.год. Після цього йому залишилось проїхати відстань у 3 рази

більшу, ніж та, яку він уже проїхав. Яку усю відстань мав проїхати автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Кудаш Оля.
1)66*2 = 132(км) - проїхав за 2 години
2) 132*3 = 396(км)