Автомобіль їхав 2 год зі швидкістю 66км/год. Після цього йому залишилося проїхати відстань у 3 рази

більшу, ніж та, що він уже проїхав. Яку відстань мав проїхати автомобіль

Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилов Артем.
Автомобіль їхав 2 години зі швидкістю 66км/год, тобто відстань,яку подолав автомобіль за цей час дорівнює 2*66=132км.
Після цьго він проїхав  проїхав 132*3= 396км. Всього автомобіль подолав 396+132=528км.