на склад завезли 96, 4 m овочів, першого тижня продали 3/8 усіх овочів, другого 3/8 овочів того що

залишилися після першого тижня. скільки тонн овочів залишилося на складі після двох тижнів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Макс.

Ответ:       41.40625т.

Пошаговое объяснение:

на склад завезли 96,4 M овощей, первой недели продали 3/8 всех овощей, второй 3/8 овощей того что остались после первой недели. сколько тонн овощей осталось на складе после двух недель?

*************

Всего 96,4 т

1 неделя - 3/8 от 96,4т =>96.4*3/8 = 36 3/20 = 36,15т.

Осталось 96,4 - 36,15 = 60,25т

2 неделя - 3/8 от 60,25т => 50.25*3/8 = 18.84375т

Осталось 60,25 - 18.84375 = 41.40625т.