6. Бригада ремонтників повинна відремонтувати ділянку шляху у 800 м. Першого тижня вона

відремонтувала 30% всієї ділянки, другого тижня - 85% того, що було відремонтовано першого тижня. Скільки метрів шляху залишилось відремонтувати після двох тижнів роботи.​

Ответы на вопрос

Отвечает Левкин Даня.

Ответ:

365 м

Пошаговое объяснение:

1. 800:100*30= 240(м)- отремонтували 1  тижня

2. 240:100*85=204(м)- отремонтували 2 тижня

3. 240+204=444( м)- разом за два тижні

4.800-440= 365(м)