у магазин завезли 567 овочів першого дня продали 3/14 усіх овочів , другого 5/11 остачі , а

третього і четвертого решту причому за третій день продали у 3 рази більше овочів , ніж за четвертий. Скільки центнерів овочів продали за третій день​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулина Лика.

Ответ:

182.25 ( прод за 3 день)

Пошаговое объяснение:

1) 567 : 3/14 = 121.5 ( прод за 1 день)

2) 567 - 121.5 = 445.5 (осталось)

3) 445.5 : 5/11 = 202.5 (прод за 2 день)

4) 121.5 + 202.5 =324 ( продали за два дня)

5) 567-324 = 243 ( осталось продать)

6) 243 : 4 х 3 = 182.25 ( прод за 3 день)