11. 1) 7 ¹/10 12 және 4 9 16​


Ответы на вопрос

Отвечает Луговая Ира.

Відповідь:

Оскільки зазначена інформація має числовий вигляд, вона може бути сприйнята як математичне завдання. Задача, яку ти можеш задати, може виглядати наступним чином:

Обчислити вираз: $$\frac{7}{10} \times 12 + 4 - 9 \times 16.$$

Переведемо дробову частину в десятковий вигляд: $$\frac{7}{10} \times 12 + 4 - 9 \times 16 = 0.7 \times 12 + 4 - 9 \times 16.$$

Тепер проведемо обчислення: $$0.7 \times 12 + 4 - 9 \times 16 = 8.4 + 4 - 144 = 12.4 - 144 = -131.6.$$

Отже, результат обчислення виразу 7 ¹/10 12 және 4 9 16 ($$\frac{7}{10} \times 12 + 4 - 9 \times 16$$) дорівнює -131.6.

Покрокове пояснення: