1017. Довжина однієї сторони трикутника дорівнює 8 см, що на 2 см більше за другу сторону і на 3 см

менше за третю сторону. Знайди периметр трикутника. СРОЧНООООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Макина Анастасия.
Пошаговое объяснение:Позначимо сторони трикутника як "a", "b" i "c".
Згідно з умовою, ми маємо такі відомості:
Довжина однієї сторони дорівнює 8 см (а
= 8 CM).
Ця сторона на 2 см більше за другу
сторону, тобто а = b + 2.
Ця сторона на 3 см менше за третю сторону, тобто а = с - 3.
Тепер можемо використовувати ці відомості для знаходження значень інших сторін:
За першим рівнянням: b = a - 2 = 8 см - 2
см = 6 см.
За третім рівнянням: с = а + 3 = 8 см + 3
См = 11 CM.
Отже, ми знаємо всі сторони трикутника: а = 8 см, b = 6 см і c = 11 cM.
Тепер можемо знайти периметр
трикутника, який обчислюється як сума всіх трьох сторін:
Периметр = a + b + с = 8 см + 6 см + 11 cM =
25 сМ.
Периметр цього трикутника дорівнює 25см