2. Через яку із вказаних точок проходить графік функції y=3х/ х-1 (-2;-2), (0;1), (2;5),

(4;4),(3;3). ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бодров Данила.

Ответ:

При x = -2:

y = 3*(-2) / (-2 - 1) = -6 / (-3) = 2

Тобто, точка (-2; -2) не лежить на графіку функції.

При x = 0:

y = 3*(0) / (0 - 1) = 0 / (-1) = 0

Точка (0; 1) також не лежить на графіку функції.

При x = 2:

y = 3*(2) / (2 - 1) = 6 / 1 = 6

Тут (2; 5) не відповідає функції.

При x = 4:

y = 3*(4) / (4 - 1) = 12 / 3 = 4

Точка (4; 4) також не лежить на графіку функції.

При x = 3:

y = 3*(3) / (3 - 1) = 9 / 2 = 4.5

Точка (3; 3) також не належить графіку функції.