Через яку точку проходить графік функції y = 2x2 − 3? а. A( -3;-9) б. B( -3;15) в. C( -3;21)

г. D( -3;-15) Через яку точку проходить графік функції y = 2x2 + 1? а. A( -2;9) б. B( -2;-7) в. C( -2;7) г. D( -2;-9)

Ответы на вопрос

Отвечает Храмова Полина.

Пошаговое объяснение:

1) y=2х²-3

(х; у)

при х=-3, у=2*9-3=15

отже (х; у) = (-3; 15) →В

2)у=2х²+1

(х; у)

при х=-2, у=2*4+1=9

отже (х; у) = (-2; 9) →А

ВІДПОВІДЬ: 1) →В

2) →А