Торт масою 800 г розрізали на 8 рівних шматочків і на вечерю з’їли 3 таких шматочки. Скільки

грамів торту з’їли на вечерю?Скласти буквений вираз.Дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Селютина Яна.

На вечерю з'їли 3 рівні шматочки торту. Загальна маса торту - 800 г, тому кожний шматочок торту має масу \(\frac{800}{8} = 100\) г.

Таким чином, на вечерю з'їли \(3 \cdot 100 = 300\) грамів торту.

Буквений вираз для задачі: \(3 \cdot \frac{800}{8}\)