Допоможіть будь ласка!!!! 10x+7=8x-920-3x=2x-452,7+1,9x=2+1,513/18x+13=7/12x+8​


Ответы на вопрос

Отвечает Бударина Полина.

Ответ:

10x + 7 = 8x - 9

Спочатку віднімемо 8x з обох боків рівняння:

10x - 8x + 7 = -9

2x + 7 = -9

Тепер віднімемо 7 з обох боків:

2x + 7 - 7 = -9 - 7

2x = -16

Тепер поділимо обидва боки на 2:

2x / 2 = -16 / 2

x = -8

Відповідь: x = -8

20 - 3x = 2x - 45

Спочатку додамо 3x до обох боків рівняння:

20 - 3x + 3x = 2x - 45 + 3x

20 = 5x - 45

Тепер додамо 45 до обох боків:

20 + 45 = 5x - 45 + 45

65 = 5x

Тепер поділимо обидва боки на 5:

65 / 5 = 5x / 5

13 = x

Відповідь: x = 13

2,7 + 1,9x = 2 + 1,5

Спочатку віднімемо 2 від обох боків рівняння:

2,7 + 1,9x - 2 = 2 + 1,5 - 2

0,7 + 1,9x = -0,5

Тепер віднімемо 0,7 з обох боків:

0,7 + 1,9x - 0,7 = -0,5 - 0,7

1,9x = -1,2

Тепер поділимо обидва боки на 1,9:

1,9x / 1,9 = -1,2 / 1,9

x ≈ -0,6316

Відповідь: x ≈ -0,6316

13/18x + 13 = 7/12x + 8

Спочатку віднімемо 7 від обох боків рівняння:

13/18x + 13 - 7 = 7/12x + 8 - 7

13/18x + 6 = 7/12x + 1

Тепер віднімемо 7/12x від обох боків:

13/18x - 7/12x + 6 = 7/12x - 7/12x + 1

(13/18 - 7/12)x + 6 = 1

Тепер знайдемо спільний знаменник для дробів:

Спільний знаменник для 18 і 12 - це 36.

Тепер перетворимо дроби зі спільним знаменником:

(2/3 - 3/4)x + 6 = 1

(8/12 - 9/12)x + 6 = 1

(-1/12)x + 6 = 1

Тепер віднімемо 6 від обох боків:

(-1/12)x + 6 - 6 = 1 - 6

(-1/12)x = -5

Тепер помножимо обидва боки на -12, щоб позбавитися від дробу:

(-1/12)x * (-12) = (-5) * (-12)

x = 60

Відповідь: x = 60

Пошаговое объяснение: