Знайди периметр прямокутника зі сторонами 4.2 см і 3 см. варіант відповідей A. 7,2 см В. 15.4 см Г.

14,4 см Б. 12,6 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Китова Карина.

Ответ:

Периметр прямокутника обчислюється за формулою:

Периметр = 2 * (довжина + ширина).

У цьому випадку:

Довжина = 4.2 см,

Ширина = 3 см.

Підставимо значення у формулу:

Периметр = 2 * (4.2 см + 3 см) = 2 * 7.2 см = 14.4 см.

Отже, периметр прямокутника дорівнює 14.4 см. Відповідь: Г. 14,4 см.

Пошаговое объяснение: