У першому ящику 10,2 кг яблук, що на 1,5 кг більше, ніж у другому , і в 1,5 раза менше, ніж у

третьому . Скільки яблук у трьох ящиках разом . Пожалуйста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Бакуменко Роксолана.
1) 10.2-1.5=8,7 - другий ящик
2) 10.2 * 1,5 = 15,3 -третій ящик
3) 10,2+8,7+15,3=34,2 - разом