24. Знайди корiнь рiвняння 16,9 : х = 6,5. A. 2,6 Б. 2,06 B. 26 г ол. Г. 0,26​


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Рома.

Ответ:

Для знаходження кореня рівняння 16,9 : x = 6,5, спочатку перетворимо рівняння, помноживши обидві його частини на x:

16,9 = 6,5 * x

Тепер розділимо обидві частини на 6,5, щоб виразити x:

x = 16,9 / 6,5

x ≈ 2,6

Тому правильний варіант відповіді: **А. 2,6**

Отвечает Микулич Илья.

Відповідь:

А (2,6)

Покрокове пояснення:

х = 16,9/6,5 = 2,6