Олексій запланував під час літніх канікул розв'язати 240 логічних задачок. За перший місяць він

розв'язав 3/8 вiд запланованого. Скільки задачок йому залишилося розв'язати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Муся Андраник.

Відповідь: 150и

Покрокове пояснення:1) 240 : 8 • 3 = 90 (з.) – розв'язав задач; 2) 240 – 90 = 150 (з.) – залишилося розв'язати.