ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!! Олексій запланував під час літніх канікул розв'язати 240 логічних задачок. За

перший місяць він розв'язав 3/8 вiд запланованого. Скільки задачок йому залишилося розв'язати?

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Дарья.

Ответ:

150

Пошаговое объяснение:

1) 8/8-3/8=5/8 залишилося

2) 240:8=30 задачок це ⅛ від усієї кількості

3) 5*30=150 задачок залишилося розв'язати

Отвечает Омирсерик Хасан.

Ответ:

150

Пошаговое объяснение:

1 - 3/8 = 5/8

240/8*5=150