Помогите пожалуйста 7b-3 якщо b=-9


Ответы на вопрос

Отвечает Пилипенко Данил.

Щоб знайти значення виразу 7b - 3, коли b = -9, підставимо -9 замість b:

7b - 3 = 7(-9) - 3

Тепер обчислимо вираз:

7(-9) - 3 = -63 - 3 = -66

Отже, 7b - 3 при b = -9 дорівнює -66.

Отвечает Сергеев Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение: