?/20-2/5=11/20 5/6-?/18=7/18 2/3-?/24=3/8


Ответы на вопрос

Отвечает Петраченков Илья.

Ответ:20 - 2 / 5 = 11 / 20:

Спершу розділімо 2 на 5, отримаємо 2/5. Тоді вираз стає:

20 - 2/5 = 11/20

Тепер перенесемо 2/5 на лівий бік, віднімаючи його від 20:

20 - 2/5 = 11/20

20 - 2/5 - 2/5 = 11/20 - 2/5

20 - 4/5 = 11/20

Тепер знайдемо спільний знаменник (20) і віднімемо 4/5 від 20/1:

(20/1) - (4/5) = (11/20)

Тепер віднімемо 4/5 від 20/1:

20 - (4/5) = (11/20)

Результат:

20 - (4/5) = 11/20

5/6 - ?/18 = 7/18:

Спершу знайдемо, що дорівнює знаменник 5/6:

5/6 = (5 * 3) / (6 * 3) = 15/18

Тепер рівняння виглядає так:

15/18 - ?/18 = 7/18

Тепер віднімемо 15/18 від обох боків рівняння:

(15/18) - (15/18) - ?/18 = (7/18) - (15/18)

?/18 = (-8/18)

Тепер помножимо обидва боки на -18, щоб знайти невідомий:

(-18) * (- ?/18) = (-18) * (-8/18)

? = 8/18

Результат:

? = 8/18, який можна спростити до 4/9.

2/3 - ?/24 = 3/8:

Спершу знайдемо, що дорівнює знаменник 2/3:

2/3 = (2 * 8) / (3 * 8) = 16/24

Тепер рівняння виглядає так:

16/24 - ?/24 = 3/8

Тепер віднімемо 16/24 від обох боків рівняння:

(16/24) - (16/24) - ?/24 = (3/8) - (16/24)

?/24 = (-6/24)

Тепер помножимо обидва боки на -24, щоб знайти невідомий:

(-24) * (- ?/24) = (-24) * (-6/24)

? = 6/24

Результат:

? = 6/24, який можна спростити до 1/4.

Пошаговое объяснение: