Знайди кути паралелогрпма якщо один з них на 16 г менший ніж другий​


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Відповідь:

Нехай дано паралелограм ABCD

Нехай перший кут дорівнює х тоді другий кут дорівнює (х + 16).

Оскільки сума кутів паралелограма дорівнює 360 градусів, то

(x + x + 16) * 2 = 360

2x + 16 = 360/2

2x = 180 - 16

2x = 164

x = 164: 2

x = 82

< A = < C = 82 °

82 ° + 16 ° = 98 °

<B = <D = 98°