⦁ Виконайте дії: а) б) ; в) 2. Виконайте дії: а) 7,3 + 2,8; б) 3,7 · 4; в) (4,2 + 17,36) · 0,6

г) (20 – 13,23 : 12,6) · 6,4 + 8,72 3. Розв’яжіть рівняння: а) 5 · х = 9,5; б) (х – 3,25) · 3,6 = 1,62. 4. Скільки кілометрів проїде автомобіль за 4,5 години, якщо його швидкість 65 км/год? 5. Відстань між двома станціями 768 км. З них одночасно виїжджають назустріч один одному два поїзда і зустрічаються через 6 годин. Швидкість одного з них 72 км/год. Знайдіть швидкість другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Пужак Константин.

Ответ:

2. а)10,1 б) 14,8 в)12,936 г) 130

3.а) х=1,9 б) 3,70

4.292,5 км

5. 1) 72*6=432 (км)-проехал первый поезд.

2) 768-432=336 (км)-проехал второй поезд.

3) 336:6=56 (км в час)-скорость 2 поезда