Обчисліть об’єм паралелепіпеда з розмірами: 3дм 20см і 0,1м


Ответы на вопрос

Отвечает Ekgardt Varvara.

a = 3 дм = 30 см

b = 20 см

c = 0,1 м = 10 см

V = abc = 30 * 20 * 10 = 6000 (см³)