За 8 шоколадних батончиків і 3 плитки шоколаду заплатили 83 грн.Скільки коштує батончик і скільки

плитка шоколаду,якщо відомо,що три батончики дорожчі за одну плитку на 5 грн? Будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Антон.
Підставляємо X
8х + 3(х + 5) = 83

Розкриваємо дужки:

8х + 3х + 15 = 83

Складаємо доданки
11х + 15 = 83

Віднімаємо 15 з рівняння

11х = 68

Ділимо на 11

х = 68 / 11

Отримуємо

х ≈ 6.18

Батончик коштує 6.18 приблизно, за умовою плитка стоїть на 5 грн дешевше

6.18 + 5 = 11.18 грн.

Отже, батончик коштує приблизно 6.18 грн а плитка шоколаду - 11.18 грн.