У саду росте 280 дерев. З них 7/10 - яблуні. Скільки яблунь у цьому саду?


Ответы на вопрос

Отвечает Жолобов Костя.
280:10•7=28•7=196
Відповідь:196 яблунь росте у цьому саду.
Отвечает Волк Анастасия.

Відповідь:

196

Покрокове пояснення:

1)280:10*7=28*7=196 (д.)

сподіваюся що допомогла

можна лучший ответ пж