Основою прямого паралелепіпеда є ромб з діагоналями 24 см і 24√3см. Діагональ бічної грані

паралелепіпеда утворює з площиною основи кут 45°. Знайти висоту паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сизова Лиза.

Ответ:вісота паралепипеда=стороне ромба

Пошаговое объяснение:рассм-м трікут-к в основании ромба \т.е его делим на 4 трікут.діагоналями.\ один катет =12 см.другій =12*3^1\2

За теор.Пиф. С=\сторона ромба \= (12^2 +(12*3^1\2 )^2)^1\2=24